درباره آرد صنعت نوین 

برای ایجاد هر کسب و کاری اعم از تولیدی یا خدماتی نیاز به ماشین آلات و تجهیزاتی است که بتوان امکان به وجود آوردن و ارائه محصولی را فراهم آورد.

با توجه به وضعیت موجود در صنعت کشور ما، کم شدن صداقت کاری، نبود استانداردهای تولید و نظارت در ساخت ماشین آلات ، یافتن صنعتگر متعهد کمی سخت گردیده است اما غیر ممکن نمیباشد. هستند صنعتگرانی که شرافت و صداقت خودرا حفظ کرده اند و میتوانیم این صنعتگران را از دیگر صنعتگران تشخیص دهیم. صنعتگران متعهد قبل از فروش کالای خود اطلاعات کافی و واقعی از ماشین آلات خود را در اختیار خریدار قرار میدهند و امکان این را به خریدار میدهند که خود با توجه به مشخصات فنی و کیفیت ارائه شده اقدام به انتخاب ماشین آلات مورد نیاز خود کنند.

صنعتگران متعهد قبل از فروش ماشین آلات خریدار را با چالش های فنی ماشین آلات آشنا خواهند کرد و با ارائه مشاوره درست امکان خرید تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت را به خریداران میدهند.

شرکت آرد صنعت نوین یکی از صنعتگرانی است که سعی کرده در تمام سالهای فعالیت خود حق خریداران را ارجح تر از خود بداند و بارها بار با ارائه مشاورات قبل از خرید باعث این گردیده است که حتی خریداران کالایی را از این شرکت تهیه نکنند. ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا برای کسب درآمد کار کنیم و تمام سیاست ما داشتن ایرانی آباد در کنار هم میهنانمان بوده و خواهد بود.

ما تا به امروز سعی بر آن داشته ایم که خریداران را با ارائه اطلاعات و مشاورات فنی قبل از خرید دستگاه از کیفیت ماشین آلات آگاه کنیم و از اینرو تنها شرکت صنعتی در خاورمیانه و حتی بین المللی هستیم که کلیه کالاهای خود را با مشخصات فنی ، عکسهای مربوطه و قیمت در صفحات اجتماعی و وب سایت رسمی خود قرار داده ایم تا خریداران با خیالی آسوده نسبت به خرید تجهیزات اقدام نمایند.

امید است که بتوانیم هرچند کوچک در اعتلای صنعت ایران زمین سهیم باشیم و نشانی از ایران متمدن، کهن و آباد برای تمام ایرانیان در سرتا سر جهان باشیم.

و در انتها  آرد صنعت نوین ارائه انواع تجهیزات در حوزه کارخانه جات آرد از قبیل تایفون ویبره ،الک کنترل دوقلو و … با کیفیت مناسب، طراحی و پیاده سازی انواع خطوط تولید با کیفیت برتر و قیمت های مناسب از جمله خدمات ما به شماست.